Мирослава Бабінська вітає українців з Днем конституції (відео)

Коли людина досягає повноліття, вона отримує паспорт, коли повноліття досягає держава, вона ухвалює свою конституцію. Саме сьогодні, в цей день, ми відзначаємо день нашої української конституції. Конституція України є одним з найдосконаліших документів з-поміж європейських країн, у ній передбачено все – всі наші з Вами громадянські права і свободи. Можливо, ми ще не зовсім її оцінили, і зрозуміли, і можливо тому День конституції не для всіх ще став святом. Вони бачать, як ця конституція трактується по-різному, як її можуть зневажати, навіть ті, хто цю конституцію покликаний захищати.
Але ми українці, ми вистояли в дуже багатьох лихоліттях, ми вистоїмо і зараз, ми будемо шанувати нашу конституцію, і ми всі без винятку будемо жити за законами і за конституцією України. Тому що там, прописане головне, що ми українці, є господарями на своїй Богом даній землі.
Вітаю всіх з цим святковим днем, і бажаю нам, щастя. Щастя Україні, щастя нашому народові. Бажаю миру через перемогу, бажаю всім хто воює, повернутися живим здоровим додому. Бажаю всім тим, хто сумнівається, почати щось робити, почати працювати.
Вітаю з великим святом нашої держави!
Слава Україні!
Депутат Львівської обласної ради,
кандидат у Народні депутати України
Мирослава Бабінська

Залишити відповідь

Next Post

У Львові на Головному залізничному вокзалі виникла пожежа (відео)

28 червня о 17:01 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на вулиці Таллінська 1. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області. “Займання виникло на території Локомотивного депо “ЛЬВІВ-ЗАХІД” у ремонтному цеху. Горить покрівля, попередньо, на площі 1000 кв.м. На місці події працюють пожежно-рятувальні підрозділи. […]