Мирослава Бабінська розповіла чому йде у Верховну раду (відео)

Мирослава Бабінська – депутат Львівської обласної ради, учасниця двох революцій, волонтер розповіла чому йде у Народні депутати України.

“Вітаю! Минулою неділі у Києві на з’їзді об’єднаних правих сил мене було висунуто кандидатом у депутати Верховної ради по 123-му мажоритарному округу. Округу на якому я народилася, виросла і безвиїзно проживаю по сьогоднішній день. Отримавши пропозицію, я не вагалася жодної хвилини. Надто довго я стукала в різні владні кабінети, телефонувала до різних народних депутатів для того, щоб вирішити, ті питання, які найбільше нас болять, які найбільше нас турбують і від яких залежить наше життя. В мене було враження, що я телефоную до неба. І тому вважаю, що мій досвід, мої знання, моє розуміння, що треба робити, як треба робити, моя неналежність до системи, яку треба міняти і ламати,  дає мені право вважати, що я можу спробувати вирішувати питання нашого округу і боротися за Україну у парламенті України. ” – розповіла Мирослава Бабінська.
Нагадаємо, що з’їзд Об’єднаних Українських Націоналістів: ВО Свобода, Національний Корпус, Правий Сектор, ДІЯ Яроша, Конгрес Українських Націоналістів, Організація Українських Націоналістів, який відбувся у неділю 09 червня у місті Києві висунув кандидатуру Мирослави Бабінської по 123-му окрузі (входить у округ: Золочівський, Перемишлянський, Миколаївський райони та місто Новий Розділ).

Залишити відповідь

Next Post

Привітання з Днем медичного працівника (відео)

Фахівці екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вітають усіх медичних працівників із професійним святом. День медичного працівника – це, справді, свято всенародне. На честь людей, в чиїх руках священне діло, благородне. Здоров’я нації, народу – державна справа нелегка, Але ця справа звіку-зроду є суттю й медпрацівника. І в день, і […]