Мирослава Бабінська про медицину Золочівщини, ОТГ, поліцію, призначення голови РДА… (відео)

У інтерв’ю з депутатом Львівської обласної ради Мирославою Бабінською ми дізнавалися, які перспективи для сучасного Золочівського району у формуванні об’єднаних територіальних громад, яка доля чекає Золочівську центральну районну лікарню.

Дізнавалися думку Мирослави Романівни щодо розведення військ та щодо продажу землі. Цікавилися, чому виник скандал щодо зриву опалювального сезону у м. Новояворівськ та м. Новий Розділ.

Також мова була про призначення голови районної адміністрації, ситуацію із керівництвом поліції Львівщини, через події у Соснівці, про суд над добровольцями, котрі підозрюються у пограбуванні судді.

Детально про все дивіться у відео.

Next Post

Вітання для Семена Брагіна

Колектив інформаційного порталу “Золочів.нет”, ГО “Шанувальників боксу Золочівщини”, учні, кохана дружина та синочки вітають Семена Брагіна із Днем народження. Бажаємо щастя, добра, миру, злагоди та родинного благополуччя. Вітаємо зі святом Та зичимо багато Здоров’я та везіння, Міцнючого терпіння, Любові та поваги, Таланту та наснаги, Легкої  роботи, Родинної турботи, Доріг гладеньких […]