Минулої ночі на Львівщині патрульні виявили 14 п’яних водіїв

драгер

За даними Патрульної поліції Львівської області,  1 ніч, 12 годин зміни, комендантська година та 14 нетверезих водіїв.

“Лише цієї нічної зміни на Львівщині патрульні виявили у 14 керманичів ознаки сп‘яніння. Один із них вдруге порушив закон та сів за кермо напідпитку.”Лише цієї нічної зміни на Львівщині патрульні виявили у 14 керманичів ознаки сп‘яніння. Один із них вдруге порушив закон та сів за кермо напідпитку. Наголошуємо, Під дією алкоголю чи наркотичних речовин водій втрачає здатність адекватно сприймати те, що відбувається довкола, та вчасно реагувати на зміну дорожньої обстановки”, – повідомляють у патрульній поліції Львівщини.

Не сідайте за кермо в нетверезому стані чи під дією наркотиків. Бережіть себе та не створюйте небезпеки для інших учасників дорожнього руху.

Next Post

У Золочівському районі попрощалися з морським піхотинцем (відео)

У Бродах велелюдно попрощалися з морським піхотинцем Віталієм Дерейком, який пів року тому смертю хоробрих загинув поблизу населеного пункту Новомайорське Донецької області, про це інформує Бродівська міська рада Золочівського району. “З 10 вересня 2023 року стрілець-снайпер десантно-штурмового відділення матрос Віталій Дерейко вважався зниклим безвісти. І лише навесні 2024 року тіло […]