Микола нарікає на лад у природі | Маркіян Шашкевич (відео)

Щороку 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Створення умов для осіб з особливими потребами , які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних, визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Символічно сьогодні, у День людей з інвалідністю, передаємо Львівському обласному осередку ГО “Українська спілка інвалідів” спеціально адаптовані для дітей відеозаписи байок та повісток Маркіяна Шашкевича-спільний проєкт, започаткований з нагоди 210 річниці від дня народження Будителя Галичини учнями, вчителями Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст №2 ім. М.Шашкевича та ГО «Золочів.нет», а також випускниками закладу – священнослужителями УГКЦ.

Повістка М.Шашкевича “Микола нарікає на лад у природі”. Учасники: Мар’яна Петрівна Яріш, Тарас Яріш, Роман Романович Краснянський.

Next Post

На Львівщині горів костел (відео)

3 грудня о 13:43 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в смт Брюховичі на вул.Львівська, Львівського району. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України у Львівській області.  “Пожежа виникла в одноповерховому цегляному костелі св. Терези і Дитяти Ісуса, розміром 30х30 м, критій металочерепицею. До місця події […]
Костел