Привітали державних службовців району з професійним святом

23 червня 2011 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський привітав державних службовців району з професійним святом – Днем державної служби, відзначивши державну значимість покликання держслужбовців в умовах нинішньої духовної та економічної кризи; побажав всім держслужбовцям здоров’я, успіхів у роботі, благополуччя у сім’ях та усього найкращого. За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята кращим державним службовцям вручив грамоти та висловив подяку.

Михайло Бучковський відзначив переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у Золочівському районі.У номінації “Кращий керівник” оргкомітет визначив переможцем Маркевич Наталію – директора Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у номінації “Кращий спеціаліст” перемогла Ференц Марія – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства управління економіки райдержадміністрації. Переможці представили Золочівщину у ІІ турі конкурсу “Кращий державний службовець”, який проходив у місті Львові. Переможці та призери нагороджені дипломами, подячними грамотами та грошовими преміями.

Михайло Бучковський нагородив переможців І етапу Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців Золочівщини, яка проходила 22 червня.

А також, сьогодні в.о голови районної ради, Андрій Леськів,  взяв участь у  та привітав усіх державних службовців району із професійним святом.

Відмітивши, що державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Хотілося б сказати найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь нашого  району.

Упевнений, що запорукою успішного виконання намічених вами цілей є професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям. Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Кожному – міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Залишити відповідь

Next Post

Проект «Україна: історія великого народу»

У Італійському дворику (Львівський історичний музей) відбулася презентація виставки проекту «Україна: історія великого народу», яку представив автор проекту, народний депутат України, Президент Благодійного Фонду «Схід-Захід разом» Володимир Зубанов. Автори та керівники проекту –  народний депутат України, Президент Благодійного Фонду «Схід-Захід разом» Володимир Зубанов та доктор філософських наук, член-кореспондент АПН України, […]