Ми запитали: чи потрібно у Золочеві встановити “Алею пам’яті Героїв” та яке місце обрати? (відео)

Схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав мирне небо над Україною. Обов’язок кожного з нас завжди пам’ятати Героїв, котрі віддали життя, захищаючи свій народ та рідну землю. Вшанування їхньої пам’яті є важливою складовою нашої національної культури та самосвідомості. У зв’язку з цим у Золочеві постало питання про встановлення “Алеї пам’яті Героїв“.

Ми вирішили запитати у місцевих жителів: чи потрібна така алея у нашому місті, і яке місце для її розташування було б найкращим?

Відповідь більшості опитаних однозначна: так, потрібно. Люди зазначають, що така алея стане символом поваги та вдячності тим, хто віддав своє життя за незалежність та свободу України. Це місце стане осередком пам’яті, куди рідні та близькі загиблих зможуть приходити, аби вшанувати їхню пам’ять.

Next Post

Продається автомобіль Peugeot

Продається автомобіль Peugeot, 2006 року випуску, обладнаний бензиновим двигуном об’ємом 1.6 та автоматичною коробкою передач. Авто в хорошому стані, ідеально підійде для щоденних поїздок. Для деталей та організації огляду телефонуйте за номером: 0674908709. Поділіться цим у соцмережах:
Peugeot