Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе!

Минуло 199 років від дня народження Т Г. Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Шевченко – це наша душа, наша сила.
13 березня у Золочівському коледжі ЛНАУ був проведений вечір «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе», на якому були присутні працівники та студенти коледжу, усі не байдужі до творчості Шевченка.
Вечір розпочався із виконання хором коледжу «Заповіту», який присутні слухали стоячи. Ведучі свята Галина Попадюк і Назар Романишин запропонували пройтися творчими шляхами Тараса Григоровича Шевченка. Студенти груп БО- 102, ВМ- 105, ВМ- 205, ВПР- 106, ВПР-201 декламували вірші, поеми Т.Г. Шевченка, учасники художньої самодіяльності коледжу виконували пісні на його слова.


То ж нехай „ Заповіт ” Великого Кобзаря стане заповітом для нас у справі збереження мови народу, звичаїв, пісень. Шевченко любив Україну, її безмежні поля, квітучі краєвиди. „ Шевченко жив, живе, і вічно буде жити в наших серцях ”.

Сенчак Н. Л.,
викладач української мови та літератури

Залишити відповідь

Next Post

Викрав гроші з кредитної картки

До Золочівського РВ надійшла заява від 61-річного місцевого жителя, про те, що із його квартири, шляхом вільного доступу, викрадено кредитну картку, з якої в період з 06.03.2013 р. по 13.03.2013 р. знято гроші в сумі 10000 гривень. Про це нам повідомили у ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області. Встановлений […]