МВС до п’ятниці має підготуватися до ліквідації міліції

mvsПитання перепризначення працівників чергових частин і слідчих підрозділів органів внутрішніх справ необхідно вирішити до 6 листопада.

Про це йшлося на відеоселекторній нараді керівництва Міністерства внутрішніх справ та його структурних підрозділів 3 листопада, повідомляє Українська правда з посиланням на МВС.

“7 листопада, після ліквідації міліції, громадяни не повинні зіткнутися із “правовим вакуумом”, – сказав начальник Головного слідчого управління МВС Олександр Вакуленко.

Зараз у відомстві триває робота із забезпечення необхідних організаційних моментів – проведення атестації працівників територіальних підрозділів та їх призначення на посади вже в нову структуру.

За словами Вакуленка, вже зараз слід вирішувати питання про призначення працівників тих підрозділів, які безпосередньо контактують із громадянами, які звертаються до правоохоронців. Насамперед, це стосується працівників чергових частин і слідчих підрозділів.

Відеоселекторна нарада керівництва МВС щодо ліквідації міліції

Як відомо, 2 липня цього року Верховна Рада ухвалила закон про створення Національної поліції. 4 серпня президент Петро Порошенко підписав його.

7 листопада закон “Про Національну поліцію” повністю набуде чинності.

До 31 грудня 2016 року – до створення, укомплектування спеціально підготовленими поліцейськими та забезпечення функціонування на всій території України патрульної поліції – дозволяється функціонування у складі Національної поліції Державтомоінспекції та підрозділів громадської безпеки там, де ще не функціонує патрульна поліція.

31 грудня 2016 року, відповідно до прикінцевих і перехідних положень закону, – крайній термін для призначення керівника Національної поліції та його заступників.

Джерело: Українська правда

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині СБУ блокувала розкрадання дизпалива з державного трубопроводу

Співробітники Служби безпеки України блокували на Львівщині розкрадання дизельного палива з трубопроводу, який належить державному підприємству. Зловмисники здійснили врізання до магістрального нафтопроводу поблизу села Спас Старосамбірського району. Дизель відкачувався через прихований відвід довжиною майже кілометр, потім пальне заливалося в автотранспорт. Співробітники спецслужби встановили, що врізання зроблено приблизно рік тому, а […]