Музика не дає старіти

З віком мозок гірше відповідає на зовнішні подразники: старі люди погано розрізняють окремі звуки у вуличному шумі і не відразу відповідають, коли до них звертаються.

Йдеться не про звичайну глухоту, а про гальмування в роботі нервових клітин. Вважається, що така затримка в проведенні і обробці сигналу нейронами – неминучий наслідок старіння мозку. Проте учені з Північно-західного університету (США) знайшли несподіваний засіб, здатний запобігти старінню мозку. Це заняття музикою.

Отримані в ході наукового експерименту результати свідчать, що мозок можна натренувати проти старіння – принаймні в деяких аспектах його діяльності. Є навіть дані про те, що заняття музикою підтримують пам’ять від розпаду.

За матеріалами: ВЗ.

Залишити відповідь

Next Post

Google дав 60 тисяч доларів хакеру, що зламав Chrome

Компанія Google присудила премію в розмірі 60 000 доларів російському студенту з Тюмені Сергію Глазунову, який зумів першим виявити ваду в браузері Chrome. Конкурс хакерів Pwnium проходив у Ванкувері. Як повідомила компанія, хлопець зумів знайти ваду браузера, пов’язану з UXSS-атакою та історією навігації в Chrome. Подробиці будуть оприлюднені пізніше. Поки […]