«Музика для всіх» від оркестру «Віртоузів Львова»

30 червня, в четвер, о 19:00 год., в Львівській філармонії відбудеться концерт в якому звучатиме  темпераментна «музики для всіх».

Це музичне дійство камерного оркестру «Віртуози Львова» продовжує традиційний проект «Музика для всіх», який презентує найвідоміші класичні твори у виконанні кращих львівських музикантів.

«Віртуози Львова» спільно з легендарним Мирославом Скориком та львівською молодою зіркою, скрипалем-віртуозом Назарієм Пилатюком підготували особливу програму, яка стане темпераментним акордом на завершення концертного сезону 2010-2011. В концерті звучатимуть джазові композиції та жагучі обробки Мирослава Скорика славнозвіних танго Астора П’яццоли.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся випускний в Золочівському професійному ліцеї

Сьогодні, 30 червня 2011 року, в Золочівському професійному ліцеї відбувся випускний. Весь колектив ліцею та почесні гості проводжали в доросле життя не просто випускників, а фахівців своєї справи – висококваліфікованих робітників. На сьогоднішній день в Золочівському професійному ліцеї здійснюється підготовка з 14 професій, навчається понад 700 учнів та слухачів. Колектив […]