МРЕВ більше не буде, – Ека Згуладзе

ekaНовий проект Закону «Про органи внутрішніх справ України» передбачає кардинальну зміну роботи та структурну оптимізацію колишніх МРЕВ. Про це під час засідання Уряду зазначила Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе. Інформує Прес-служба МВС України.

– Необхідно змінювати правила, а не людей, не тільки карати, а попереджувати, – зазначила Перший заступник Міністра. – Кожен працівник матиме право власноруч підписувати документи, а не ходити до керівника за підписом.

Ека Згуладзе зазначила, що у сервісних центрах буде встановлено уніфіковану вартість послуг.

– На сьогоднішній день в Україні функціонує 228 центрів МРЕВ. Їх буде скорочено до 64, ми пануємо запровадити ще 15 мобільних центрів, – запевнила Ека Згуладзе.

За словами Першого заступника Міністра внутрішніх справ України лише в м.Києві функціонувало 10 центрів МРЕВ, відтепер їх залишиться лише 2.

– МРЕВ будуть надавати послуги на місцях. Деякі послуги зроблять електронними, з використанням ІТ технологій. У липні 2015 року у столиці запрацюють 2 оновлених центри, а до вересня 2015 року – 62 по Україні. Всі функції будуть передані оновленим центрам до вересня 2017 року, – зазначила Ека Згуладзе.


Залишити відповідь

Next Post

В МВС розробили нову систему штрафів для водіїв

У Міністерстві внутрішніх справ розробили нову систему штрафів для порушників правил дорожнього руху. Про це на позачерговому засіданні уряду 4 квітня повідомила заступник очільника МВС Ека Згуладзе. Пише Громадське. Вона повідомила, що після прийняття закону водіям дадуть перехідний період. «Ми пропонуємо всім спочатку нарахувати 150 балів. Якщо відбувається порушення, то […]