Можуть притягнути до відповідальності за необережні коментарі та за непристойні фотографії в соціальних мережах

Користувачів інтернету в Україні починали притягати до відповідальності за необережні коментарі в соціальних мережах і за непристойні фотографії на сайтах знайомств.

Про це повідомляє Weekly.ua з посиланням на дані правоохоронних органів. За інформацією журналу, вже зафіксовано низку випадків, коли користувачі мережі понесли відповідальність за такі правопорушення у мережі. Суд розбирав один з конфліктів між жителями Підволочиська Тернопільської області, які в мережі “Вконтакте” вступили в конфлікт. Родичі одного з них (неповнолітньої дівчинки) подали в суд на іншого користувача за висловлювання на адресу їхньої сім’ї. За образу позивачам вдалося стягнути з кривдників 500 грн. моральної компенсації”, – йдеться в публікації. Подібний випадок стався також у Вінницькій області. Користувач мережі “Одноклассники” в суді оскаржував слова свого знайомого про те, що він поганий батько. До відповідальності притягуються і ті користувачі, які з метою інтим-знайомств розміщують на сайтах знайомств свої фотографії в оголеному вигляді. На початку року на лаву підсудних потрапив консультант з маркетингу з Києва, що розмістив три свої фото в оголеному вигляді на популярному сайті знайомств. Незабаром міліція затримала його, і чоловікові “світив” реальний тюремний термін. Від серйозних наслідків його врятувало лише те, що колектив “рідного” підприємства погодився взяти його на поруки.

За матеріалами: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

У Львові пройде акція «День подяки за дар життя»

Відповідно до прийнятої Синодом єпископів УГКЦ Програми протидії абортам в Україні, у cуботу, 7 квітня, Українська Греко-Католицька Церква відзначатиме День подяки за дар життя – про це повідомило Головне управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. У рамках відзначення Дня подяки за дар життя ЛОГО Товариство «Рух за життя», Інститут родини і […]