Можливі заморозки на Львівщині…

13-14 жовтня Львівщина перебуватиме в тиловій частині циклонічної депресії над центральною частиною Європейської Росії та під впливом висотної улоговини. Очікуються невеликі опади у вигляді дощу, подекуди з мокрим снігом. В нічні та ранкові години на окремих ділянках доріг ожеледиця. Температура повітря вночі становитиме 2 – 7 градусів тепла, місцями 0 – 2 градуса морозу, вдень 13 жовтня 7 – 12 градусів тепла, 14 жовтня  знизиться до 4 – 9 градусів тепла.

Надалі, впродовж 15 – 16 жовтня, внаслідок затоку холодних арктичних повітряних мас з півночі, нічні температури повітря і надалі будуть знижуватись, денні суттєво не зміняться.  15 жовтня вдень очікуються невеликі опади переважно у вигляді мокрого снігу. В окремих районах можливе тимчасове утворення нестійкого снігового покриву. На дорогах вночі та вранці ожеледиця. Температура повітря вночі 0 – 5 градусів морозу, місцями можливо до 2 градусів тепла, вдень 3 – 8 градуса тепла. 16 жовтня переважно без опадів. Температура вночі 0 – 5 градусів морозу, місцями до 8 градусів морозу, вдень 4 – 9 градуса тепла.

З 17 жовтня з південного заходу поступово почнуть надходити теплі повітряні маси, внаслідок чого температури повітря поступово підвищаться. Температури повітря вночі 17 жовтня суттєво не зміняться, вдень очікується підвищення до 6 – 11 градусів тепла. Надалі нічні морози суттєво послабляться, денні температури підвищаться на 2 – 4 градуса.

За матеріалами: viv.mns.gov.ua

Залишити відповідь

Next Post

Золочівщину представили на сільськогосподарській виставці-ярмарку «Осінь 2011».

У місті Львові, на іподромі, з нагоди Дня працівників харчопереробної галузі в рамках ХІ Міжнародного Економічного форуму «Економічна інтеграція – національні пріоритети» 15 жовтня пройшла пройшла сільськогосподарська Виставка-Ярмарок «Осінь 2011». Як повідомили у Золочівській районній держадміністрації,  Золочівський район на ярмарку представляли голова райдержадміністрації Я.Окрепкий та заступник голови з питань агропромислового […]