МОЗ розширило перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19 (відео)

вакцинація
Вакцинація

Міністерство охорони здоров’я України розширило перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі МОЗ.

Згідно з наказом № 2393 від 1.11.2021 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 8.11.2021 за № 1452/37074, до освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, додаються співробітники:

▪️ підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади,

▪️ установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів,

▪️ підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2015 року № 83.

Наказ набирає чинності 9 грудня 2021 року.

Працівники вищезазначених установ, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Ті з них, хто має абсолютні протипоказання до проведення щеплень, які визначаються відповідно до інструкцій до застосування вакцин, рішень Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом МОЗ від 16.09.2011 року № 595, не підлягатимуть обов’язковій вакцинації.

“Важливо нарощувати темпи вакцинації, щоб ситуація з поширенням ковіду стабілізувалась. Зараз у нас 76 401 ліжко для хворих на ковід. З 9 грудня вступає в силу наказ про розширення переліку професій, для яких вакцинація обов‘язкова. Це працівники, які надають соціальні послуги, працівники підприємств критичної інфраструктури, таких як Укрпошта та Укрзалізниця, працівники підприємств зі сфери управління ЦОВВ”, – сказав на брифінгу Міністр охорони здоров‘я Віктор Ляшко.

Нагадаємо, що з 8 листопада невакцинованих чиновників та вчителів відсторонять від роботи.

Next Post

Вітання для Чайковського Ярослава Даниловича

Колектив працівників магазину “Побутова хімія” щиросердечно вітають найкращого шефа Чайковського Ярослава Даниловича з Днем народження. Щоб у душі настало свято, Треба зовсім не багато, Рідних трішечки уваги, Друзів та дітей поваги, До роботи чуть наснаги, Хвильку часу на розваги, В серці місце для кохання, Грошей на усі бажання. Тож бажаємо […]
Вітання