Мовний табір у Тростянці

30 травня в Тростянецькій ЗОШ І-ІІ ст. відкрився мовний літній табір задля популяризації вивчення іноземних мов, удосконалення мовленнєвої компетенції учнів, опанування корисних навичок, окрім того, діти могли активно та весело провести час на свіжому повітрі в колі друзів. На базі школи було створено мовний табір «ABC camp» під керівництвом учителя англійської мови Сембай М.А.

Робота табору тривала 10 днів. Усі дні були тематичними: «День відкриття табору», «День спорту», «День друзів», «День моди», «День театру», «День кулінарії», «День симфонії п’яти відчуттів», «День подорожі», «День закриття табору».
Кожен день проходив цікаво та весело. Учні змогли здобути необхідні мовні навички, спілкуючись англійською мовою у невимушеній обстановці. Найбільше дітям запам’ятався «День подорожі». Учні і керівник табору ходили на став, де вони мали чудовий пікнік на свіжому повітрі. Також були цікаві і рухливі ігри.


Підсумком роботи табору стало урочисте закриття. Діти брали участь у спортивних змаганнях, розпалювали вогнище, варили рибну юшку, відзначали найцікавіші моменти з життя табору.
Загалом учні добре сприйняли саме таку форму корисного відпочинку, відкрили для себе учителя в новому амплуа – як партнера по грі, більше здружились між собою та непомітно для себе поповнили знання з англійської мови.

Учитель англійської мови
Тростянецької ЗОШ І-ІІ ст.
Сембай М.А.

Залишити відповідь