Мото-марш з нагоди 71-ої річниці УПА (відео)

Товариство пошуку жертв війни “Пам’ять” та боївка “Скварява” запровадили патріотичну традицію, для відзначення річниці створення УПА – це мото-марш, яка уже поширилися на два райони Золочівський та Буський.

З нагоди 71-шої річниці створення УПА учасники мото-маршу під патріотичні пісні їхали за маршрутом: Скварява, Острівчик-Пильний, Петричі, Красне, Буськ, Бортків, Вільшаниця, Золочів, Почапи, Гончарівка, Скварява. Кожен учасник мото-маршу мав на своєму транспорті закріплений синьо-жовтий або червоно-чорний прапор.

Перед виїздом на тернопільську трасу учасників пригощали гарячим чаєм з печивом.
По дорозі учасники у різних населених пунктах вклонилися могилам та пам’ятним знакам воякам УПА. Зокрема у Красному поклали свічки до могили командувача Української повстанської армії Василя Кука, а у Золочеві до хреста ” Борцям за волю України”.
Організатори дякують усім учасникам, які прийняли участь у мото-марші та чекають усіх на наступний рік.


Залишити відповідь

Next Post

18 жовтня – останній день сплати авансових внесків для платників єдиного податку І та ІІ груп

Золочівська ОДПІ нагадує, що відповідно до статті 295 Податкового кодексу України платники єдиного податку І і ІІ груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Водночас, платники єдиного податку І і ІІ груп можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий […]