Мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу буде продовжено у 2014 році

podatkovaПро це повідомив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко під час зустрічі з підприємцями та експертами, присвяченій обговоренню питань спрощеної системи оподаткування.
Міністр підкреслив, що спрощена система оподаткування виправдала себе як з точки зору зростання підприємницької ініціативи, так і з точки зору надходжень до бюджету.
Також О. Клименко запевнив, що робота над спрощенням податкових і митних процедур для малого та середнього бізнесу продовжиться й у наступному році. Так, з 2014 року підприємці, що працюють на спрощеній системі оподаткування, отримають можливість ведення в електронному вигляді книг обліку доходів і витрат. Це дозволить автоматично на підставі даних книги подавати податкову звітність у режимі онлайн.
До того ж із 1 січня платники єдиного податку зможуть оцінити переваги такої новації, як сервіс електронних перевірок. Ця процедура дозволить проводити аудит бухгалтерської звітності дистанційно, не відволікаючи підприємця від його основної діяльності. З 2015 року цю можливість отримають усі представники малого та середнього бізнесу, а з 2016 року — й інші платники податків.

Інформаційно-комунікаційний сектор


Залишити відповідь

Next Post

Сцену Євромайдану розширюють

У ніч проти понеділка, 23 грудня, до сцени Євромайдану в центрі Києва під’їхали дві вантажівки з конструкціями. Організатори акції оголосили про те, що сцену будуть розширювати. Паралельно з монтуванням нової сцени на Майдані Незалежності триватиме концерт. Приблизно опівночі сьогодні закінчився концерт, який тривав кілька годин. Після цього активісти разом зі […]