Монтаж систем опалення

Як вибрати систему опалення для приватного будинку, щоб не залежати від холоду й не боятися стрибків тарифів на тепло?

Тепло надовго

Від правильності вибору й монтажу системи опалення залежить багато що: ваш спокій, упевненість, незалежність від зовнішніх обставин та витрат на тепло протягом багатьох років. Систему опалення встановлюють на тривалий час й за умови точних розрахунків. Для цього слід звернутися до професіоналів, які кваліфіковано виконають проєктування та монтаж опалення, і надалі, для регулярної ревізії, втручатися в систему доведеться не скоро.

Види систем опалення

Насамперед треба визначитися з видом енергоносія для опалення.

В Україні загалом та у Львові зокрема у найпоширеніших традиційних системах опалення застосовують:

  • природний газ;
  • електрику;
  • тверде чи рідке паливо.

Кожна система має переваги, на які треба зважити до початку робіт, адже під неї доведеться готувати проєкт.

Газове обладнання для опалення

Переваги газового обладнання — різноманітність, що дає змогу взяти до уваги всі чинники (площу, планування, вентиляцію тощо) і знайти вирішення саме для вашого будинку.

Газові котли бувають:

  • одноконтурними (здатні почергово підігрівати повітря в помешканні й воду);
  • двоконтурні (дають змогу одночасно й опалювати дім, і гріти воду).

Такі котли можна встановлювати в приватних будинках та кватирах.

За способом видалення продуктів згоряння їх поділяють на такі, що застосовують примусову чи природну тягу.

Електричне опалювальне обладнання

Прилади, що опалюють помешкання за допомогою електроструму, також можуть бути доволі різноманітними. Це невеличкі окремі прилади чи навіть мінікотельні.

Електрокотел оптимальний для невеликого будинку чи приміщення. Можна використовувати його і як резервне джерело до інших систем теплопостачання.

Переваги електричного опалення:

  • компактність приладу, що нагріває теплоносій;
  • немає особливих вимог до димових каналів;
  • не потрібне складне обслуговування.

Твердопаливне опалення

Системи опалення, що працюють на недорогій твердій сировині (дрова, пелети, вугілля), часто встановлюють з метою заощадження. Але сучасним твердопаливним котлам властивий високий ККД, вони естетичні й недорогі. Тож доволі багато споживачів вибирають саме їх окремо або в комбінації з електричними.

Альтернативні системи опалення

Також є змога замовити монтаж систем опалення, що базуються на сучасних технологіях альтернативної енергетики. У Львові споживачам пропонують монтаж вакуумних та плоских сонячних колекторів, що підтримують системи опалення й живляться від прямого чи розсіяного сонячного проміння. Це дорожче обладнання, але за екологічною енергетикою майбутнє.

Де замовити монтаж системи опалення у Львові

Будь-який тип приладів, які ви виберете, мають встановлювати фахівці. Зверніться у львівську компанію teplovam.ua. Досвід і фаховість спеціалістів компанії стануть запорукою якісної роботи приладів та надійності монтажу опалення у вашому будинку.

Next Post

У поліції Львівщини новий керівник

Поліцію Львівщини очолив Олександр Шляховський. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Поліції Львівської області. 16 лютого, нового керівника особовому складу представили перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий та голова Національної поліції України Ігор Клименко. Участь у заході також взяли представники органів місцевої влади та самоврядування, а також керівники […]