Молитва у Глинянській лікарні

5 грудня 2012 року Божого у каплиці святого великомученика і цілителя Пантелеймона Глинянської районної лікарні був звершений Молебень до Христа Чоловіколюбця. Разом із ієреєм Миколаєм (Добруцьким) молилися хворі та працівники цієї лікарні. Про це повідомляє веб-сайт паломницького місця Львівської архиєпархії  УГКЦ м. Глиняни.

На проповіді ієрей Миколай заохотив кожного присутнього відкритися на поклик Господній: “прийміть царство Боже, як діти. Бо мала дитина, як думає так і робить не переосмислює сказане чи зроблене.”

Після молитви духовний отець привітав усіх присутніх із празником Входу у храм Пресвятої Богородиці, який святкували 4 грудня.

Залишити відповідь

Next Post

Спортивний захід серед учнів "Рідного дому"

В рамках проведення Всеукраїнської спортивно-масової акції під гаслом “Ти зможеш, якщо зміг я”  11 грудня 2012 року у Сасівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено спортивний захід серед учнів будинку інтернатного типу “Рідний дім”. Основна мета заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства; формування в […]