Молодь запрошують до участі в конкурсі на отримання другої щорічної премії соціальних проектів Social Project Awards

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards, організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive та за підтримки компанії «Цитрус».

Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.
Основна мета – розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином – почесно і відповідально.

Проекти оцінюються колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбаністика, волонтерство.

Для участі у другій щорічній премії соціальних проектів Social Project Awards необхідно до 29 серпня 2018 року подати заявку за посиланням: https://awards.org.ua/.

Залишити відповідь

Next Post

В селі Ушня відзначили свято першого снопа

В селі Ушня, що на Золочівщині відзначили свято першого снопа. “Свято першого снопа в с. Ушня. Прекрасна , хвилююча робота – ростити хліб. Рік у рік повторюється хліборобський цикл:оранка – сівба – жнива… І сьогодні, 22 липня, жителі села разом з фольклорним колективом “Мереживо” НД зібралися в полі , щоб […]