Молодь танцюватиме на етнофестивалі «Підкамінь-2013» банси!

bansyУже традиційно фестиваль «Підкамінь-2013» проводить із молоддю виховні роботи. Цей рік не виключення – Школа Християнського Аніматора долучилась до фестивалю і танцюватиме з його учасниками банси.

«Банси – своєрідний танець, в якому всі виконують однакові рухи, – розповідає аніматор Катерина про танець. Банси можна танцювати будь-де і будь-коли, навіть в автобусах та закритих приміщеннях. Необов’язково, щоб простору було багато. Адже банси бувають різними, наприклад, у формі кричалок», – говорить Катерина.

На фестивалі «Підкамінь-2013» банси є частиною денної програми, тому виконуватимуться під музику. Кілька музикантів зі сцени задаватимуть ритм, а молодь повторюватиме рухи за аніматорами. Катерина вважає, що банси об’єднають молодь між собою та допоможуть налагодити контакт одне з одним.

Школа Християнського Аніматора танцює банси вже п’ять років. В Україні ці танці поширені з 1991 року, а виник танець в Італії.

Нагадаємо, що «Підкамінь-2013» відбудеться 19-21 липня в однойменному селищі, що у Бродівському районі, на межі Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.

Залишити відповідь

Next Post

43 багатодітним матерям вручили нагороди “Мати-героїня” (відео)

З метою посилення державної підтримки багатодітних матерів, 5 липня 2013 року, у сесійній залі Золочівської районної ради відбулося вручення нагород Почесного звання України “Мати-героїня” 43 багатодітним матерям. Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий привітав Берегинь сімейного вогнища і вручив матерям нагороди, квіти та подарунки.З благословенням виступив декан УАПЦ о. Василь Саган. […]