Молодь села Зозулі вшанувала пам’ять загиблих героїв Крут

krutu (6)29 січня у Народному домі села Зозулі відбувся урочистий захід «Квіти в полі, там де Крути» , присвячений пам’яті загиблих 300 героїв біля залізничної станції Крути.

Дата 29 січня 1918 року ознаменувала новий відлік духовного злету нації, адже бій, що відбувся між молодими студентами і більшовицькою армією протягом майже століття і до сьогодні є одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Молоді хлопці бились відчайдушно і на смерть. Сили були нерівні, але герої не здалися і полягли за свою Батьківщину.

«Ці події нас змінили. Сподіваємось, що вони змінили і частину нашої країни. Але сьогодні історія повторюється знову. Молоді герої на Сході України захищають її кордони від того ж загарбника. Українсько-російська війна знову вписує в сторінки історії нашої держави імена нових героїв, що кладуть свої життя за її свободу. Серед цих героїв є також мешканець села Зозулі Віталій Бахур, подвиг якого залишиться в нашій пам’яті. Ми не можемо бути байдужими. Всі ми маємо прожити життя так, щоб ці втрати не були марними», – наголосив завідувач Народного дому «Просвіта» села Зозулі Богдан Стояновський.

Народний хор с. Зозулі «Промінь» підтримав захід патріотичними піснями: «За байраком байрак», «Зродились ми з великої години», «Ой чути , чутистріли, гармати». Участь цього колективу у виступі була дуже символічною, адже більш ніж 15 років тому хор «Промінь» співав Богослужіння на Аскольдовій могилі, де поховані герої Крут.
Слава Україні! Героям слава!

Вероніка Малкевич

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві водій збив жінку на пішохідному переході (відео)

30 січня 2016 року у Золочеві на вулиці Львівській автомобіль ВАЗ 2108 збив жінку на пішохідному переході. Автомобіль рухався в напрямку із вулиці Героя України Степана Бандери на вулицю Львівську. Потерпіла від отриманих травм потрапила у травматологічне відділення Золочівської центральної районної лікарні. Про це «Золочів.нет» повідомили у Золочівській поліції. Поділіться […]