Молодь – рушійна сила!

Саме сьогоднішні підлітки завтра будуватимуть нашу державу. Саме сьогоднішні підлітки завтра визначатимуть морально-етичні цінності. Саме від сьогоднішніх підлітків залежить майбутнє нашої держави. А допомогти дітям стати особистостями з високими цінностями, лідерами, готовими брати на себе відповідальність, мусимо ми – дорослі: батьки, вчителі, наставники, духовенство.
Впровадження Програми «Молодіжний працівник» в Україні – це унікальна можливість підвищити професійний рівень представників державних служб та громадських об’єднань, які працюють з молоддю, та сприяти збільшенню кількості молодих людей, які братимуть участь у формуванні молодіжної політики, допоможе соціальному становленню молоді.
Програма «Молодіжний працівник» була створена за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Програми розвитку ООН в Україні і Державного інституту сімейної та молодіжної політики. Реалізація Програми розпочалася у 2014 році.

Департамент зовнішньої та інформаційної політики ЛОДА організував Базовий тренінг Програми у с.Довгомостиська, Мостиського району, який відбувався з 2 по 4 листопада. На Тренінг, через конкурс, було відібрано 26 претендентів з усієї Львівської області. Золочівський район представили двоє учасників: Кугай І.Б. (психолог і соціальний педагог Червоненського ВПТУ) та Захарчук О.В. (педагог-організатор Золочівського НВК, член Проводу Товариства «Просвіта»).

trening-nvk-1 trening-nvk-3 trening-nvk-4
Тренінг складався із 5 модулів, які розкривали основні принципи молодіжної політики, мобілізації громади навколо молодіжних питань, міжсекторного партнерства, проектного менеджменту та персональної компетенції.
Тренери Ірина Боднар та Анна Острікова / м.Київ/ провели з учасниками цікаві вправи, прочитали короткі лекції. Практичні завдання, які допомогли краще зрозуміти роботу в команді, створення та аналіз діяльності проекту, принципи міжсекторної взаємодії – це та багато іншого виконано за ці три тренінгові дні..
Було інтерактивно, весело, пізнавально, а найважливіше, мотивовано. Усі учасники отримали безліч позитиву, віднайшли нових знайомих, збагатились знаннями та вміннями. Тож, до нових звершень!
Автор: Ольга Захарчук

Залишити відповідь

Next Post

Літературно-мистецький вечір до дня народження Маркіяна Шашкевича

6 листопада 2016 року з нагоди 205-ї річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича та вшанування його світлої пам’яті в районному Народному домі було проведено літературно-мистецький вечір під назвою «Талановита Золочівщина». Детальніше дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: