Молодь обирає дзюдо

Обласний дитячий турнір з дзюдо відбувся цими днями у Новому роздолі.  На турнір приїхали діти з Новояворівська, Борислава, Золочева, Львова та Стебника. Загалом у турнірі взялили участь  більше 70-ти школярів. 

Помірятися силою приїхали діти віком від восьми до дванадцяти років. Організувати та провести турнір допомагала єдиний кандидат у народні депутати від Об’єднаної опозиції Ліда КОТЕЛЯК.

За словами голова спортивного клубу дзюдо Романа Кресана, такі заходи можна проводити завдячуючи людям, які небайдужі до дітей. Кошти, які вкладають в дітей, вони недаремні. Це найкращий капітал.

“Саме такими змаганнями ми спонукаємо дітей до здорового способу життя. Ми повинні забрати дітей з вулиці у гуртки та секції. Наші діти мають вирости сильними духом і тілом, фізично здорові.В наших дітях- наше майбутнє і сила нашої держави”, –  наголошує опозиційний  кандидат.

Призери дитячого турніру з дзюдо, отримали грамоти та медалі особисто від кандидата у народні депутати. Варто зазначити, що Ліда КОТЕЛЯК не перший рік долучається до проведення різноманітних заходів для дітей. Один з пріоритетних напрямків  її передвиборчої програми полягає у тому, щоб  забрати дітей з вулиць.  В новообраному парламенті КОТЕЛЯК планує ініціювати виділення коштів на ремонт та створення творчих гуртків та спортивних секцій для дітей.

Ірина ТРАВЕНЬ

Залишити відповідь

Next Post

27 вересня - День туризму

Природне прагнення людей до пізнання світу сприяло становленню однієї з найбільш гуманних, ефективних і найменш витратних галузей – туристичної. Туризм, як вид активного відпочинку, є високорентабельною галуззю економіки, дієвим фактором інтеграції нашої країни у європейську і світову спільноту, має великі пізнавально-виховні можливості для формування гармонійно розвиненого громадянина своєї країни. У Всесвітній день […]