Мобільні групи розпочали масове тестування на COVID-19

Відповідно до розпорядження Обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації на Львівщині, розпочато масове тестування осіб, які повернулися із країн поширення COVID-19. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА.

Дослівно у повідомленні ЛОДА:

У Пустомитівському районі сьогодні розпочали роботу 4 мобільні групи у складі: сімейного лікаря, медичної сестри, які проведуть експрес тестування за визначеними маршрутами на території району.

Медичним працівниками проведено інструктаж з техніки безпеки, забезпечено усіма засобами індивідуального захисту, забезпечено транспортними засобами у повному обсязі.

Особами, яким проводитиметься тестування, буде вручено пам’ятку про необхідність самоізоляції і роз’яснення щодо персональної відповідальності за її порушення, та сформовано групи ризику поширення інфекції.

Подібні робочі групи розпочали тестування і в інших районах Львівщини. Перелік осіб, які повернулися в Україну, сформовано департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації.

Такі списки також передані поліції для забезпечення та перевірки дотримання умов самоізоляції громадян на карантині“.

За даними ЛОДА, станом на ранок 30 березня, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 92 особи. У п’яти пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Дві особи знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

Next Post

Вітання для Ілони та Володимира Анджейків

ГО “Шанувальників боксу Золочівщини” вітають Ілону та Володимира Анджейків з народженням сина. Від усього серця вітаємо з народження сина. Бажаємо зростати хлопчині сміливим та добрим, веселим та бадьорим, гарним та розумним, мужнім та сильним. Нехай Вашого сина чекає тільки щастя та успіх на життєвому шляху, нехай у Вашого хлопчика все […]