Міжнародний лицарський турнір «Легенда Львова»

Протягом трьох днів, з 15 до 17 червня, у рамках Євро-2012 на території Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15) відбудеться Міжнародний лицарський турнір «Легенда Львова». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

Цього року  організація «Спілка молоді «Нове покоління»» та Орден Паладинів організовує фестиваль для нашого міста, відроджуючи у Львові його двохсотрічну лицарську історію, повертаючи Львову його європейське коріння та лицарську шляхетність.

Відлуння  славетних галицьких імен, що боронили наші землі ще за часів короля Данила, здобували славу та честь у грандіозних битвах, як при Грюнвальді, гідно боронили своє місто, були найсильнішими та найстійкішими від усіх ворогів, з якими зустрічались на полі бою.

«Продовжуючи традицію перших двох турнірів, дослідивши історичні архіви та свідчення істориків, ми запрошуємо вас на наймасштабніше історично підтверджене дійство. На турнірі впродовж трьох днів понад 200 найкращих історичних учасників з України, Польщі, Білорусі, Росії, Сербії та Франції будуть кидати та приймати виклики, ламати мечі за честь прекрасних дам та здобувати справжню славу, як це робилося 600 років тому», – розповів верховний госпітальєр ордену максим Бондаренко.

Попри свою войовничість, турнір – це прекрасна нагода для сімейного відпочинку. На території Палацу працюватимуть різноманітні історично-спортивні майданчики, середньовічна кухня, дитячий майданчик, які дадуть змогу повправлятись у середньовічних лицарських обладунках, постріляти з луку. Відтворення побуту середньовічного лицарського  табору гармонійно довершать  екскурс у славетне львівське минуле.

Програма турніру

П’ятниця, 15 червня

12:00 – початок фестивалю: підготовчі тренування лицарів, їзда верхи

14:00 – презентація маневрів бойового строю

17:00 – середньовічні танці, майстер-класи

18:00 – змагання зброєносців та договірні спаринги

20:00 – концерт ансамблю середньовічної музики “Caput Draconis”

22:00 – фаєр-шоу, закриття території фестивалю

Субота, 16 червня

12:00 – відкриття території фестивалю; працює “хелм шоу”

14:00 – церемонія відкриття турніру, парад учасників

15:00 – загальні лицарські бої

16:00 – початок пішого турніру

19:00 – середньовічні танці, майстер-класи

19:30 – змагання вершників на вправність

20:00 –  кінний турнір

21:30 – концерт ансамблю середньовічної музики «Caput Draconis»

22:30 – фаєр-шоу; закриття території фестивалю

Неділя, 17 червня

12:00 – відкриття території фестивалю

13:00 – загальні лицарські бої

14:00 – фінальні поєдинки турніру

15:00 –  штурм фортеці

16:00 – нагородження переможців

16:15 –  середньовічні танці

16:30 – бої зброєносців

17:00 – концерт музичного колективу «Ground Folk»

20:00 – завершення фестивалю

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві крадіїв трансформатора затримали «на гарячому»

В Золочівський РВ надійшла заява від директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю про те, що 12 червня цього року невідомі особи, шляхом розрізання металевих дверей, проникли в приміщення насосної станції заводу, звідки вчинили крадіжку трансформатора. Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВС України в Львівській області. Своїми злочинними діями зловмисники […]