Міжнародний фестиваль культур «Lviv International»

3 липня 2011 року у Львові, в парку Богдана Хмельницького, відбудеться міжнародний фестиваль культур «Lviv International», який втретє традиційно організовує молодіжна студентська організація AIESEC.

Святкове дійство буде тривати приблизно з 15:00 до 21:00 год. На сцені виступатимуть представники з Бразилії, Індії, Грузії, Китаю, Туреччини, Індонезії, Малайзії, які продемонструють свою культуру за допомогою танців, співів, малюнків, національних костюмів та цікавих презентацій. Загалом на цьому заході буде представлено близько 15 культур народів світу.

Метою даного фестивалю «Lviv International» є ознайомлення львів’ян та гостей міста з культурами та традиціями різноманітних народів світу шляхом представлення іноземними стажерами своїх країн, а також на популяризацію українських культурних надбань.

Залишити відповідь

Next Post

Розпочався ІІІ Міжнародний фестиваль мистецтв "Fort.Missia-2011"

1-3 липня 2011року  на території Мостиського району розпочався  ІІІ Міжнародний фестиваль мистецтв “Fort.Missia-2011”. Ідея фестивалю– спільна творчість митців, поетів, музикантівта акторів на руїнах війни. Місце: с. Поповичі, Мостиський р-н., Львівська обл., Українсько-Польський кордон неподалік пункту перетину кордону Шегині. На цю територію можна потрапити тільки раз на рік і тільки на фестиваль. Кожного року фестиваль […]