Міжнародний фестиваль «Етновир» запрошує до Львова

22-26 серпня у Львові пройде Міжнародний фестиваль «Етновир». Колоритні виступи колективів, вражаючі марш-паради учасників головними вулицями міста, презентація кухні народів світу, вечори дружби і танцювальні майстер-класи ― вражаюче дійство, яке стало головною подією святкування Дня Незалежності у Львові.

Цього року найбільший та найпопулярніший фестиваль фольклору в Україні збере на площі Ринок учасників з Польщі, Іспанії, Білорусії, Того, Індії та Туреччини. Ансамбль пісні і танцю «Jantar» (Польща) представить публіці типові польські танці: полонез, оберек, краковяк, мазурку, коседер, які супроводжуються автентичними народними текстами. Фольклорний колектив «Los Jateros» (Іспанія) традиційними танцями та піснями розповість про багату культурну спадщину іспанського народу. Танцювальний колектив «Вяселле» (Білорусія) постійно поповнює свій репертуар «народними експедиціями» в білоруські села, звідки він привезе нам польку, кадриль і лявоніху. Ритмічні рухи, звук барабанів та ритуальне спілкування з вищими силами через пісні продемонструє львів’янам та гостям міста танцювальний колектив «Compagnie Blewu» (Того). Індійські танці відрізняються від більшості знайомих нам танцювальних стилів тим, що в них кожен рух, кожен жест, кожен погляд мають своє значення, і саме танцюристи колективу «Shyama Academy of Art and Culture» (Індія) через танець досконало розкриють культуру західного регіону Індії. Зовнішній вигляд і рухи танцюристів-чоловіків фольклорного танцювального ансамблю «Nazilli Belediyesi» (Туреччина) показують їхню хоробрість, чесність і рішучість. Танцівниці-жінки ж зображені витонченими і гармонійними.

Протягом фестивалю на площі Ринок всі колективи-учасники просто неба готуватимуть традиційні страви своєї країни. Всі гості фестивалю матимуть нагоду спробувати оригінальні чи, навіть, екзотичні страви та відчути колорит країн-учасниць на смак.

24 серпня «Етновир» святкуватиме День Незалежності в ТРЦ King Cross Leopolis. Марш-парад учасників Фестивалю в торгових галереях розважального центру, яскраві виступи колективів, презентація карти напоїв світу, майстер-класи з танців та дитяча країна подарують відвідувачам ТРЦ незабутнє свято, а спільне приготування колективами-учасниками прохолоджуючих та гарячих напоїв створять загальну атмосферу єдності країн та дружби народів світу.

V Ювілейний фестиваль фольклору «Етновир» відбувається під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF) при ЮНЕСКО та Міжнародної Організації Народної Творчості  (IOV). Організатор ― Громадська організація «Етновир», за підтримки Львівської міської ради.

Запрошуємо Вас поринути у вир бурхливих ритмів фольклору з різних куточків світу!

Читайте також:

Організатори «Підкаменя» розширюють програму

Залишити відповідь

Next Post

У селі Куровичі розпочалися роботи по впорядкуванню території сміттєзвалища

У селі Куровичі Золочівського району ведуться роботи по облаштуванню території сміттєзвалища: вирівнювання території і згортання відходів у згрібну яму, щоби сміття не розліталося по земельним ділянкам і суміжним територіям. В перспективі – обвалування території і висадка дерев. За словами сільського голови Володимира Чорнописа, впорядкування території сміттєзвалища не є виходом з […]