Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова»

fluger 038За десять років свого існування етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» став музичною візитівкою Львова та його найпопулярнішім весняним фестивалем. «Флюгери Львова» проводяться на початку травня у самому серці Львова – ексклюзивно відведеному для них внутрішньому дворику Ратуші. Щороку «Флюгери» збирають кілька тисяч відвідувачів. «Флюгери Львова» – це свято, на якому люди танцюють під джаз, яке може з самого ранку зібрати сотні слухачів, свято, що дарує радість і затишок всім, хто цінує якісну музику.

На прес-конференції з нагоди проведення фестивалю «Флюгери Львова», який пройде 9 – 12 травня 2013 р., було оголошено, що впродовж чотирьох днів на «Флюгерах» виступить понад 20 гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Словаччини, Угорщини та Казахстану. У програмі фестивалю будуть окремі рокові та блюзові дні, а делікатно-екстравагантне «Прокидання з ГИЧ Оркестром» влаштує ранковий карнавал. Про це та про фестиваль загалом і поспілкуємось. Також цього року «Флюгери Львова» змушені зробити платний вхід. Проте, шанувальники фестивалю, які придбають квитки заздалегідь, учасники «дзиґівських» клубів та студенти зможуть користатися суттєвими знижками.
Альона Николаєвич

Залишити відповідь

Next Post

Мегапопулярний гурт DZIDZIO запрошує 18 травня на "Арену Львів!"

Не пропустіть! Зовсім скоро, найгучніша подія року! 18 травня 2013 року мегапопулярний гурт DZIDZIO дає великий сольний концерт на стадіоні «Арена Львів»! На Вас чекає справжнє шоу з найсучаснішим рівнем технічного забезпечення! Несподівані зіркові гості, непередбачувані дуети, найцікавіші номери і постановки! Величезна купа сюрпризів і несподіванок! «Буде мега-шоу, якого ви […]