Міжнародний день волонтерів

Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку  — один з міжнародних днів ООН, на честь осіб, що займаються волонтерством.

Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку» (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

У своїх щорічних посланнях з нагоди Дня волонтерів Генеральний секретар ООН високо оцінює роль і значення волонтерів незалежно від того, який конкретно діяльністю вони займаються. Він зазначає використання інформаційних технологій в волонтерської діяльності: у створенні баз даних і веб-сайтів, розробці навчальних планів для шкіл, а також інших завдань, які можна виконати з домашнього комп’ютера. Генеральний секретар закликає уряди створювати більше можливостей для добровольців в ім’я розвитку.

В Україні волонтери роблять вагомий вклад у допомозі українській армії, пораненим бійцям і сім’ям загиблих воїнів.

Дякуємо усім, хто безкорисно допомагає у добрих справах!

Джерело: Вікіпедія.Залишити відповідь

Next Post

Про укладення договорів про визнання електронних документів у період з 01.12.2017 по 01.01.2018?

Буська ОДПІ повідомляє, з 15.11.2017 набрав чинності наказ Мінфіну України від 06.06.2017 № 557 «Про затвердження Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами», який розроблено з метою нормативно-правового врегулювання обміну електронними документами з контролюючими органами. Основними організаційно-правовими засадами Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами (далі – Порядок) визначено: – […]