Міжнародний день волонтерів

5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтерів.
Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога, бо для них це не робота, а справжнє покликання.
В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для нас військових, набуло надзвичайно важливого значення, адже це відчутна підтримка тисяч й тисяч людей, які забезпечують надійний тил Збройним Силам України.
За час повномасштабної війни волонтером став чи не кожен українець, а також безліч міжнародних організацій та людей доброї волі, що приєднались до спільного руху заради життя, задля Перемоги.
Знаходити по усім куточкам світу бронежилети, турнікети, дрони та тепловізори, купувати байрактари та супутник для української армії, плести маскувальні сітки, готувати тонни надзвичайно смачної їжі та відвозити на передову, знаходити потрібні ліки, здавати кров пораненим… І це лише частинка того, чим щодня займаються українські волонтери.
Командування та особовий склад 103 ОБр ТрО висловлює слова вдячності усім волонтерам в Україні та за її межами, за невтомну й надзвичайно важливу підтримку, яка рятує життя й наближає нашу спільну Перемогу!

103-тя окрема бригада територіальної оборони Збройних Сил України

Залишити відповідь

Next Post

Мінус 1030 окупантів за добу

За даними Генерального штабу ЗСУ, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.12.23 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 05.12.23 were approximately: особового складу / personnel ‒ близько/ about 333840 (+1030) осіб / persons, танків / tanks ‒ 5587 (+7) од, бойових броньованих […]
втрати росії