Міжнародне ралі “Золота Підкова” буде у Золочеві

Міжнародне ралі (класу “Туристичний збір”) “Золота Підкова”,  яке проходитиме  з 28 по 30 вересня 2012 року, присвячене пам’яті Бориса Возницького. Ралі пройде маршрутом: Львів-Золочів-Підгірці-Олесько-Львів.

Старт ралі: 29.09.12 о 09.00 від ВО “Ензим” (вул. Личаківська).

У ралі братимуть участь екіпажі на старожитніх автомобілях (до 1972 р.в.) з України та Польщі. В межах ралі відбудеться святкування Дня народження Горбатого Запорожця (ЗАЗ-965).

В програмі: виставка старожитніх автомобілів, розрізання святкового торта (52кг) і частування дітей з сиротинців львівщини, лялькова вистава для дітей з сиротинців львівщини, морозиво, дитячий конкурс на знання ПДР, катання на Запорожцях.

Мешканці Золочівщини зможуть побачити виставку  старожитніх автомобілів  на подвір’ї  Золочівської СШ № 1 ,  29 вересня 2012 року, 3 10 до 12 год 30 хв.

Залишити відповідь

Next Post

Щодо врегулювання конфлікту з укладенням договорів про надання послуг автостанцією

28 вересня 2012 року у Золочівській РДА  відбулася нарада,  щодо врегулювання конфлікту з укладенням договорів про надання послуг автостанцією перевізникам. У нараді взяли участь начальник управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації Володимир Корпан, начальник відділу транспорту та дорожнього господарства управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації Роман Лучинич, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, […]