Мій дім – мій храм

Мені завжди говорили батьки, що мій дім – це мій храм. Для нас, українців, наш дім – це Україна, яку ми любимо і оберігаємо від зазіхань ворогів зовнішніх і внутрішніх (п’ятої колони Московії, так званих “друзів-патріотів”), які заради своєї вигоди готові служити будь-якій політичній партії. Вони перескакують з однієї партії в іншу лише для того, щоб стати ближче до владних структур. Адже там державний бюджет, який є не лише запорукою розвитку держави, але й спокусою для нечистих на руку людей. Деякі високопосадовці за всяку ціну намагаються висунути на вибори якнайбільше своїх кандидатів. А надалі при голосуванні важливих для громади рішень ці обранці навряд чи будуть захищати інтереси громади.
У маленьких містах і селах всі ми знаємо – хто є хто. Йдучи на вибори, переважна більшість з нас може засвідчити особисте знайомство з багатьма кандидатами. Однак іноді назва політичної сили така приваблива і телевізором рекламована, що виборець обирає бренд, картинку, не вдивляючись в перелік тих, хто стоїть за брендом.
При будівництві держави дотримуємося трьох складових – це релігія, сім’я, освіта. Без цих чинників державу не побудуємо. Вчителі дійсно виховують у дітей патріотизм, любов до Батьківщини, шану до батьків, до товаришів. Я, як батько, дуже вдячний вчителям за турботу і навчання моїх дітей.
Ми у нашій країні досягнемо успіху тоді, коли об’єднаємося під однією ідеєю – «Побудова могутньої української держави, на засадах національної та соціальної справедливості» і будемо вибирати депутатів не телевізором, а серцем і розумом. Досить вибирати за майданчик, побудований за державні кошти. Люди, які йдуть у депутати, мабуть, мають що сказати про своє меценатство, не спекулюючи на тому, що зроблено не ними.
Стосовно релігії. Хочеться нагадати нашим християнам, що на Львівщині до 1939 року була лише одна церква Московського патріархату в м. Львові. Чи потрібна нам в Золочеві церква Московського патріархату? Золочів’яни уже висловили своє тверде ні. Українська церква виховує любов до Батьківщини, до рідної мови, до батьків, до ближнього. Чи може російська церква виховувати любов до України, патріотизм, любов до української мови?! Звичайно, що ні, бо Росія – це країна агресор.
Храм наш, дім наш – це наша Україна.
Андрій Леськів

Next Post

Вітання для отця Яна-Віаннея

Золочівський ІІІ Чин Францисканців Світських та спільнота “Божі діти” щиро вітають з Днем народження сотрудника парафії Воздвиження Чесного Хреста Господнього – отця Яна-Віаннея Сокальського ЧБМ! Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві, потребуючим, убогим, страждаючим та усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, […]