МИТРОПОЛИТ ЛЬВІВСЬКИЙ ІГОР ВІДЗНАЧИВ ГРАМОТОЮ АДМІНІСТРАЦІЮ ЗАПОВІДНИКА «ДАВНІЙ ПЛІСНЕСЬК»

plisnrsk15 серпня 2016р., у приміщенні Інституту археології ЛНУ ім. І. Франка від імені Архиєпископа і митрополита Львівського УГКЦ Високопреосвященнішого владики Ігоря (Возьняка) провідник Товариства християнського життя «Воїни Христа Царя» о. Орест-Дмитро Вільчинський вручив митрополичу Грамоту директору Адміністрації культурно-історичного заповідника «Давній Пліснеськ» п. Володимиру Шелепу за значний вклад у вивчення і збереження християнської історичної спадщини нашого народу.

У своїй подяці п. Шелеп виразив сподівання на подальшу співпрацю Заповідника і Львівської Архиєпархії УГКЦ. Про це повідомляє Католицький оглядач. 

 

Залишити відповідь

Next Post

ЯЗИЧНИЦЬКЕ КУЛЬТОВЕ МІСЦЕ ДАВНІХ СЛОВ’ЯН У ПЛІСНЕСЬКУ

Складовою частиною Пліснеського археологічного комплексу протягом сер. – кін. VІІ – кін. Х ст. виступав давньослов’янський культовий центр, що знаходився в ур. “Оленин Парк”. Сакральне місце було відкрите М. А. Филипчуком в результаті досліджень 2009 р. З того часу і до сьогодні кожний польовий сезон на Пліснеську включав у себе роботи на території культового центру. Як наслідок такої […]