МИТРОПОЛИТ ІГОР (ВОЗЬНЯК) ПРИЗНАЧИВ ДУХІВНИКА ПЛІСНЕСЬКОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Високопреосвященніший Архиєпископ і Митрополит Львівський Кир Ігор (Возьняк) своїм Дикретом Вх. ЛВ 17/1426 призначив всечеснішого отця Віталія Барабаша духівником колективу Комунального закладу Львівської обласної ради «Адміністрація історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» на прохання директора заповідника п. Володимира Шелепа. Про це інформує Католицький оглядач.

Попередньо бажання отримати відповідного духівника, який би опікувався колективом Заповіднику висловив ще його засновник – видатний український археолог благопокійний п. Михайло Филипчук. Проте передчасна смерть відклала здійснення його мрії.

Отець Віталій Барабаш є священиком Львівської Архиєпархії УГКЦ, парохом сіл Княже, Бонишин, Золочівка, духівником Товариства християнського життя «Воїни Христа Царя». Отець провадить авторську програму «Суботня кухня з о. Віталієм» на інформаційному порталі “Золочів.нет” та співавторську програму «Кава з цинамоном» на сайті «Католицький Оглядач». Отець Барабаш неодноразово брав участь в археологічних дослідження та археологічних розкопках у якості волонтера. У 2014 році, на самому почату московитської агресії проти України о. Барабаш провів місяць часу в якості військового капелана на московитсько-українському фронті. З 2014 по 2016 рік отець приймав активну участь у волонтерському русі.

Джерело: Католицький оглядач.

Залишити відповідь

Next Post

Програма “Вітання” | 09.09.2017

У цьому випуску програми слова вітання звучать для Підставських Галини та Володимира, Марії Кармазин, Богдана Барана, Наталочки Коваль, Галини Гуляк. Ведуча програми: Ірина Лукаш. Пісню дарують Ірина Федишин та Віталій Човник. Поділіться цим у соцмережах: