Місцеві громади можуть купувати засоби РЕБ для захисту від ракет і дронів – ПС

ППО
ілюстрація

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в етері «Єдині новини» повідомив, що місцеві громади можуть закуповувати засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) для протидії ворожим ракетам і дронам.

Зокрема системи РЕБ, можна купити у цивільних виробників.

“У нас є підприємства, які давно цим займаються. Зараз чимало цивільних підприємств долучені до виготовлення систем РЕБ. Сьогодні в цьому напрямку ведеться активна робота. І це те, що можуть закуповувати місцеві громади, залучати ресурс. Зброю ж не купиш – стрілецьку, гармати, і ППО не купиш, але системи РЕБ, зокрема цивільних виробників, якщо вони робочі, їх треба перевіряти – це допомагає зберегти життя. І від дронів працює РЕБ, і може впливати на засоби повітряного нападу противника. Ракета може бути відведена, не долетіти до своєї цілі”, – повідомив Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Next Post

У яких містах України бракує донорської крові?

Де цього тижня потрібна кров повідомляє МОЗ. Шукайте своє місто і заплануйте донацію: По всій Україні стабільною лишається висока необхідність у донорській крові. Потреби динамічні і змінюються щодня залежно від обставин. Поділіться цим у соцмережах:
Кров