Місцеві бюджети отримали черговий транш субвенції на ремонт доріг комунальної власності

Згідно з Переліком об’єктів доріг комунальної власності, затвердженим розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації, бюджетам міст обласного значення та районним бюджетам передано з обласного бюджету кошти субвенції, отриманої з державного бюджету на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг в сумі 20,7 млн. гривень, з яких використано 12 млн. грн. або 58 відсотків, – про це повідомив начальник головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

За його словами, у вересні місяці з державного бюджету безпосередньо бюджетам міст і районів Львівщини перераховано кошти субвенції в сумі 8,9 млн. гривень. А з початку року вони отримали з державного бюджету на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг комунальної власності 77,8 млн. грн., з яких використано 49,9 млн. грн. або 80,0 відсотків.

Олег Демків додав, що у містах Дрогобичі, Самборі, Новому Роздолі,  а також у Бродівському, Буському, Золочівському  Перемишлянському, Пустомитівському, Старосамбірському та Стрийському  районах недостатньо вживаються заходи щодо засвоєння субвенції.

Залишити відповідь

Next Post

У Львівській обласній раді відбулася наукова конференція, присвячена 70-річчю УПА

27 вересня у сесійній залі Львівської обласної ради в рамках відзначення 70-річчя створення Української повстанської армії розпочала роботу Міжнародна наукова конференція «Українська повстанська армія в контексті національно-визвольної боротьби народів Центрально-Східної Європи». У конференції беруть участь науковці з України, Франції, Чехії, Словаччини, Польщі та Литви, студенти Львівського національного університету імені Івана […]