Міс ЦДЮТ 2016

2 червня у ЦДЮТ відбувся захід «Міс ЦДЮТ 2016». У якому взяло участь 7 учасниць:
гурток образотворчого мистецтва – Барчук Софія та Борух Василина, гурток англійської мови – Федьковська Катерина та Ридош Вікторія, музично-драматичний гурток – Безпалько Мар’яна та Гавришків Вікторія, гурток рукоділля – Буртняк Марія-Тереза.

Всі дівчатка показали себе з різних сторін: розповідаючи про себе та свої мрії, декламуючи вірші, співаючи, танцюючи, дефілюючи свій одяг з вторинного матеріалу, та вправно виконуючи завдання, які їм пропонували. Їхні старання оцінювали журі – справжні експерти краси та творчості.

Підготували захід керівник музично-драматичного гуртка Буртняк У. Ю. зі своїми вихованцями. Всі учасниці були відзначені та нагороджені, а Міс ЦДЮТ стала – Борух Василина, вихованка гуртка образотворчого мистецтва.

Золочівський ЦДЮТ 


Залишити відповідь

Next Post

Антикорупційний форум у Львові

4 червня 2016 року у Львові відбувся Антикорупційний форум. Під час форуму піднімалися питання: про вирубку лісу, про корупцію на місцях, про фінансування партій, про олігархічні медіа, про тендери, про Грибовицьке сміттєзвалища і не лише. Участь у форумі взяли громадські активісти та відомі політики, як із Львівщини, так і з […]