Міський голова зібрав золочів’ян на мітинг і покликав людей з-за паркану (відео)

14 липня 2020 року міський голова Золочева, “орденоносець” Януковича, регіонал Ігор Гриньків покликав людей на “Віче” нібито “з приводу недопущення будівництва храму Московського патріархату під виглядом житлового будинку”.

Після виступів свити регіонала, міський голова сказав: “А давайте ми запросимо тих, що за парканом, хай вийде, ми бачили там людину в рясі…”. І тут брама, наче по сценарію — відкрилася. Досі брама не відкривалася ні священникам, ні громадським активістам, ні пресі, які хотіли дізнатися, що там насправді робиться. І тут почалася “дискусія”. Можливо, міський голова прагне всіх помирити, очоливши спротив проти московської церкви? Але прикро, коли окремі представники громади почали ставити запитання, на найцікавішому — пряма трансляція на сторінці мера вимикалася.

Як то було дивіться у відео.

Next Post

Як зберегти врожай від вогняної стихії?

З давніх часів людина опанувала непростий процес вирощування хліба. Жнива – одна з найвідповідальніших його складових і є причиною особливої турботи як для хліборобів, бо через чиюсь прикру недбалість усе, що виростили люди, може бути втраченим. Від того, який буде вирощений і збережений урожай, безпосередньо залежить добробут громадян. Уберегти хліб […]