Міліція затримала помічника-консультанта Кличка

udarМіліція затримала голову Полтавського обласного УДАРу Петра Ворону. Затримання сталося у Лубнах, коли чоловік їхав у відрядження.

Про це повідомляє прес-служба УДАРу.

“Спочатку Ворону викликали в якості свідка у справі про захоплення державних будівель. На допит він з’явився, але відмовився давати свідчення, посилаючись на ст. 63 Конституції України”, – йдеться у повідомленні.

Після цього його викликали на допит уже в якості підозрюваного.

“При цьому міліції було дано доручення для проведення слідчих дій і затримання Ворони, нібито щоб забезпечити явку на допит”, – додали у прес-службі.

Зараз адвокат Петра Ворони намагається з’ясувати, куди його повезли.

Зауважимо, Ворона є також помічником-консультантом Кличка.

“Ворона є також помічником-консультантом на громадських засадах лідера УДАРу, народного депутата Віталія Кличка. Тому міліція повинна була повідомити Кличка про його затримання”, – наголосили у партії.

Джерело: Телеканал новин “24”


Залишити відповідь

Next Post

Ватикан святкує 85-річчя (відео)

Ватикану сьогодні виповнюється 85 років. Найменша в світі незалежна держава утворилася 11 лютого 1929-го року за підсумками підписання Латеранських угод між Святим престолом та Італією. Домовленості поклали край конфлікту, який спалахнув у 1870 році, коли папську область було силоміць включено до складу об’єднаної Італії. Сьогодні Ватикан – це абсолютна монархія […]