Міліція закликає працівників торгівлі не продавати алкогольні та тютюнові вироби неповнолітнім

На теперішній час значної актуальності набула проблема пияцтва та тютюнопаління серед дітей. Відтак, міліція звертається з проханням до працівників торгівлі неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби неповнолітнім.

У лютому 2012 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», відповідно до якого внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до статті 156, згідно з якою передбачено заборону пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18-ти років.

Окремо інформуємо, що за порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, тягне за собою накладання штрафу від тридцяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 510 до 1 700). 

Наприкінці травня в загальноосвітніх навчальних закладах держави розпочались літні канікули. Упродовж дня більшість дітей знаходитиметься без нагляду дорослих.

Працівники торгівлі повинні пам’ятати, що кожен відповідає за майбутнє покоління. Продаючи спиртне та цигарки дітям, задумайтесь про те, що хтось може запропонувати і вашій дитині закурити чи випити і ніхто не може бути певним, що після цього може статися.

ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області

Дивіться також:

Інтерв’ю з начальником Золочівської міліції – полковником Лазорчиком Б. І.

Про ДТП на Золочівщині

Залишити відповідь

Next Post

Золочівщина взяла участь у обласних змаганнях з шахів

14-15 липня 2012 року, у Новояворівську, відбулися обласні змагання з шахів  за програмою  XXI спортивних ігор Львівщини та V обласних ігор ветеранів спорту, присвячені  “2012 – року спорту  та здорового способу життя».  Ці змагання проводилися серед команд  районів та міст області. У змаганнях взяли участь 20 районних центрів та 9 […]