Мікрофібра та скребки – універсальні інструменти для миття авто

Будь-які дії у форматі миття авто доповнюються застосуванням спеціальних інструментів та аксесуарів. Одним із найважливіших таких інструментів є мікрофібра. Раніше використовувалася найпростіша мочалка або ганчірка, але сьогодні технології змінилися, і з’явилася велика кількість нових можливостей для підвищення якості та ефективності миття.

Особливість такої ганчірки в тому, що вона має велику кількість волокон і кожен з них тонший за людське волосся. До складу входять такі тканини, як поліестер та поліамід. Вибираючи мікрофібри та скребки насамперед потрібно оцінити розміри, щоб її комфортно було тримати у руці. У випадку зі скребками варто звернути увагу на зовнішнє виконання та міцність, щоб не зламати при першому ж застосуванні.

Переваги мікрофібри

Серед ключових плюсів можна виділити кілька моментів:

  • висока гігроскопічність;
  • легке очищення та миття;
  • міцність;
  • стійкість до вицвітання;
  • екологічність.

Матеріал характеризується високою щільністю та густотою. Ворс прямий, що дозволяє утримувати велику кількість бруду, що залишився, і додатково видаляти воду. Поглинаючі властивості, при цьому, не дуже високі. При сушінні авто краще використовувати великі рушники з мікрофібри, наприклад, 60 на 60 см.

При поліруванні краще використовувати м’яку мікрофібру з коротким ворсом. Якщо ганчірка буде використовуватися для чищення салону, краще вибрати мікрофібру з невисокою щільністю і додатковим антистатичним ефектом.

Хімія для миття авто

Різноманітність автохімії дозволяє доглядати всі частини автомобіля зокрема і в цілому за всім кузовом. Оцінюючи миючі засоби для догляду за авто потрібно проаналізувати різні шампуні, поліролі, засоби для очищення шкіри, вінілу, пластику, дерев’яних вставок, хромованих деталей тощо. Хімічні компоненти поставляються у зручних флаконах, щоб дозувати їх кількість та з комфортом використовувати, гарантируючи при цьому економію засобу та мінімальні витрати.

Де купити інструменти та хімію для дітейлінгу?

Інтернет-магазин «CarDetailLab» є чудовим місцем для покупки всього, що потрібно для чищення та догляду за автомобілем. Поділ інструментів та хімії за категоріями дозволяє знайти доступне рішення під свої запити. Є доставка по Україні та оплата різними способами. Асортимент постійно розширюється та з’являються нові товарні групи, тому допомога у підборі завжди буде надана консультантами та менеджерами компанії.

Next Post

На фронті загинув воїн із Золочівського району

Знову чорна звістка у Бродівській  громаді. Про це інформує Бродівська міська рада Золочівського району. “На Донеччині загинув Дикий Ігор Романович. Він був молодшим сержантом, командував відділенням кулеметного взводу. 26 серпня в результаті атаки ворожого безпілотника отримав поранення, несумісні з життям. Завтра, 31 серпня, Бродівська громада проведе Ігоря Романовича в останню […]
Дикий Ігор