Миколай читає листи від дітвори (відео)

mukolajУсі діти незалежно від віку і навіть дорослі чекають на прихід св. Миколая.

Любі дітки! Щороку у холодні грудневі ночі, коли навколо все вкрите снігом, у віконечка, де живуть хороші і чемні хлопчики та дівчата заглядає добрий Святий Миколай. Він приходить непомітно, і тільки до тих хто був слухняним та допомагав мамі і татові протягом усього року. Але щоб про це дізнався Святий Миколай, йому неодмінно потрібно написати до 18 грудня листа.

В цьому листі опишіть всі свої хороші справи та вчинки, свої побажання та мрії. А якщо ви самі не зможете цього зробити, то попросіть тата або маму допомогти вам написати цього листа.

Автори найцікавіших та найщиріших листів отримають цінні подарунки до дня святого Миколая, від інформаційного порталу “Золочів.нет” !

Адже роблячи щасливим когось, сам стаєш щасливішим…

Скринька святого Миколая: s.mukolaj@ukr.net . А також ви можете принести листи у студію “Квест” або написати у коментарі під цією публікацією.

До нас у студію  знову завітав Миколай аби прочитати листи дітвори: 

Залишити відповідь

Next Post

Продовження установчої сесії Золочівської районної ради перенесли (відео)

8 грудня 2015 року слуги народу у Золочівській районній раді зібралися на продовження установчої сесії. Проте сесію знову перенесли. Депутати зберуться у сесійній залі у четвер. Поділіться цим у соцмережах: