Ми такі, як усі!

Нещодавно в Золочівському економічному ліцеї Центр духовної підтримки осіб з особливими потребами Емаус, що діє при Українському католицькому університеті, разом із БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» провели зустріч ліцеїстів із дітьми з особливими потребами.
Працівник центру Емаус Надія і її друг з особливими потребами Роман розповіли про роботу центру. Зустріч була присвячена порозумінню з тими, хто має особливі потреби. Бесіду вели про унікальні здібності таких дітей, важливість дружнього ставлення до них.
Роман професійно і з душею читав присутнім вірші наших поетів. А Тарас Богачевський розповідав, що вміє їздити на скутері та володіє комп’ютером. Усе, про що говорилося на зустрічі, – це заохочення дітей до допомоги, волонтерства та дружнього ставлення до оточення.
Анна Богачевська,
волонтер

Залишити відповідь

Next Post

Говорімо про мову

У Золочівському економічному ліцеї уже стало традицією проводити предметні тижні. І не випадково, що Тиждень української мови проводять у листопаді, адже в цей час Україна святкує День української писемності та мови. Виставки творчих робіт, мозаїки висловлювань відомих людей, конкурси малюнків, виставки плакатів, дні української музики, участь у радіо диктантах, мовні […]