Метросексуали VS Брутали. Із крайнощів в крайність.

Які ж розмиті в нас поняття ідеалу. Стосуватиметься це книги чи танцю, музики чи будування стосунків. Суспільство складається з багатьох шарів, мільйони лиць з мільярдами думок. Чимось схожі. Але в дечому такі різні.

Запитайте будь-яку даму, який її ідеал чоловіка. 100% кожна з них довго думатиме, що відповісти. А коли ви все ж таки отримаєте бажану відповідь, то зрозумієте, що смаки та погляди будуть кардинально різними.

Та й у чоловіків своя думка щодо того, якими вони повинні бути. Хтось не уявляє себе без триденної щетини та щоденного пива, а хтось – без стильної брендової сорочки та візитів у салон краси хоч б раз в місяць.

Зустрічаючи на вулиці хлопця у завужених джинсах та рожевій футболці з блискітками ми проектуємо його зовнішній вигляд на його внутрішній світ. Коли спілкуємося з представником сильної статі, який розповідає про модні покази, глянцеві журнали, салони краси та свої хвилювання через прищик на носі, ми часто реагуємо не надто позитивно. Дивуємося, а куди ж перевелися «справжні мужики». І чи можна «отаких» назвати мужчинами. Так от, не потрібно придумувати всякі образливі прізвиська чи нецензурно висловлюватися в їх сторону, навіть якщо ви – прихильники думки, що догляд мужчини за собою має складатися з  чищення зубів та миттям ніг. Адже, це нова течія моди та стилю, ім’я якій метросексуальність.

Метросексуал — термін, введений у 1994 році британським журналістом Марком Сімпсоном для позначення сучасних чоловіків будь-якої сексуальної орієнтації, що мають яскраво виражений естетичний смак та  витрачають інколи багато часу і грошей на удосконалення свого зовнішнього вигляду та способу життя. Число метросексуалів у всьому світі поповнюють й відомі особистості, такі як  Кріштіану Роналдо, Девід Бекхем, Бред Піт та багато інших.

Мода модою, а класика класикою. Тепер про інший – «ворожий» – табір. Твердий кулак та байдужість до свого зовнішнього вигляду, часто підкріплена іронічним (а то й відверто вульгарними) жартами. Це ті, яких тримаючи за руку, нічого не страшно. Ані темні вулиці, ані хулігани, ані інші будь-які потенційні кривдники. Жінки, шукаючи сильних самців, часто мрійливо говорять про «брутальних мужчин». Насправді ж  «брутальність» — риса примітивної людської натури, що своїм духовним розвитком ще недалеко відійшла від звіринного світу. З покоління в покоління цей термін змінює своє значення, колись суспільство ототожнювало брутальність з жорстокістю чи хамством. Сьогодні ж, в час розвитку та популяризації знищення статевої відмінності між жінкою та чоловіком, брутальність – це повернення до чоловічих начал.

Кожна жінка шукає свій ідеал, те, що полюбить одна, ніколи не сподобається іншій. Проте, варто пам’ятати, що  та, яка хоче бути поруч зі стильним хлопцем та не вважає першочерговим завданням чоловіка вбити мамонта, скоріш за все не пробачить розкиданих брудних шкарпеток на підлозі чи неакуратних нігтів.  Інша ж, що шукає сильного, впевненого в собі, байдужого щодо своєї зовнішності, ніколи не зрозуміє нестійкість в прийнятті холодних чоловічих рішень чи довге позування перед дзеркалом.

Не варто впадати в крайнощі та ставати зразком якогось з наведене вище типів, головне – залишатися собою та не боятися заявити про те, ким ви є.

Христина Бучковська

Залишити відповідь

Next Post

Владика Михаїл Сабрига

Народився 22 листопада 1940 р. у с. Бортків Золочівськото району Львівської області. У 1959 р. закінчив середню школу. Після закінчення школи і служби в армії у 1963 році вступив до новіціяту оо. Редемтористів у Львові і одночасно почав богословські студії у підпільній семінарії. 8 листопада 1971 р. склав вічні монаші […]