Мешканці України відчули землетрус, його епіцентр – в Румунії

Мешканці деяких міст України відчули підземні поштовхи, які ймовірно були викликані землетрусом в Румунії. Як повідомляє Європейсько-Середземноморський сейсмологічний центр, магнітуда землетрусу в Румунії склала 5,6 балів, пише УП.
Епіцентр підземних поштовхів розташовувався в 153 км на північ від Бухареста. Осередок землетрусу залягав на глибині 94 км.
Даних про жертви або руйнування немає.
При цьому користувачі в соіцальних мережах повідомляють, що досить сильні підземні поштовхи відчувалися в Києві, Дніпрі, Одесі, Херсоні, Запоріжжі, Кривому Розі, Вінниці та інших містах України.
“Осокорки – прокинувся від сильних поштовхів, вентилятор як маятник розхитало”, – написав мешканець Києва.
“Чернівці дуже інтенсивно трясло з хвилину”, – повідомили в соцмережах.
“Всі спали, вискочила з ліжка за інерцією. Почала будити своїх, поки паніковала, все закінчилося”, – повідомила мешканка Києва.
“Диван трусило і вікно тріскотіло”, – написала одеситка.

Джерело: Українська правда.

Залишити відповідь

Next Post

У Росії суд оштрафував активіста на 250 тисяч за читання конституції

У Москві суд оштрафував активіста Віктора Капітонова на 250 тисяч рублів за читання російської конституції. Про це повідомляє Українська правда, з посиланням на “ОВД Инфо“. За даними видання, суд визнав Капітонова винним у повторному порушенні організації публічного заходу. 12 вересня поліція затримала 6 активістів біля будівлі Держдуми Росії, які вголос читали російську […]