Мешканці Миколаївщини перекривали трасу в якості протесту проти львівського сміття

Мешканці Миколаївщини виступили проти львівського сміття. Про це повідомляє 032.ua

“Як розповіла у коментарі для 032.ua речниця патрульної поліції Львівщини Катерина Рибій, 12 червня з 10:20 поблизу села Луб’яна Миколаївського району триває мітинг з перекриттям траси Київ – Чоп.

Кілька десятків місцевих мешканців перекрили дорогу у якості мирного протесту: не хочуть, аби Миколаїв перетворили на другі Грибовичі. Активісти зазначають, що раніше висловились проти вивезення сміття з-поза меж району на місцевий полігон, але їх не було почуто. Щодня, зі слів мітингувальників, на Миколаївське сміттєзвалище привозять близько 250 – 300 тонн непотребу зі Львова та Дрогобича.
Учасники акції вимагають негайно припинити завезення сміття на полігон з-поза меж Миколаївського району.

Додамо, що патрульні організували об’їзд акції для водіїв легкових автомобілів.” – йдеться  у повідомленні.

Згодом дорогу звільнили, а депутати взялися за обговорення питання миколаївського сміттєзвалища.

Нагадаємо, що на Золочівщині також люди оголосили акцію протесту проти львівського сміття і за наведення ладу із золочівським сміттям та смітником. В свою чергу, сміттєва компанія перестала вивозити сміття із Золочева, а мер почав говорити про якусь “сміттєву блокаду”. А насправді, сортувальну лінію ТзОВ “Еко Баланс Золочів” ніхто не блокував, а лише перекрили смітник з вимогою навести лад. Згодом на території сміттєвивізної компанії “Еко Баланс Золочів” люди “роздали на горіхи” і сміття із Золочева почали вивозити. Нібито  домовилися на зустрічі у Золочівській РДА припинити завезення львівського сміття, проте достеменно це стверджувати наразі не можемо.

Перші акції проти львівського сміття на Золочівщині були ще у 2016 році. Люди зупиняли фури, викликали поліцію, але львівське сміття і далі возили. А самі звернення по золочівському сміттєзвалищу люди робили ще з 2011 року (за їх підрахунками більше 50 звернень), проте виросли “сміттєві гори”, хоча існує сортувальна лінія.