Мешканка Золочівщини відзначила свій 100-літній ювілей (відео)

Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Насичені подіями, святкові і буденні, тяжкі і радісні роки бачила в своєму житті жителька села Якторів Золочівського району Іванів Христина Олексіївна. 10 квітня 2014 року Христина Олексіївна зустріла свій 100-річний ювілей.
З нагоди важливої події її привітали та побажали здоров’я, тепла, сімейного затишку на довгі роки голова Золочівської районної державної адміністрації Іван Стецюк, начальник управління соціального захисту населення РДА Ігор Уличний.
Тож, шановна ювілярко, ще раз у ваш сторічний ювілей приймайте щиросердні слова привітань та побажання міцного здоров’я і родиного затишку.

93-річний сусід Христини Олексіївни зачитав вірш, який колись склав сам.

Дай Боже кожному, дожити до такої поважної дати.

Залишити відповідь

Next Post

Військовим передали постільної білизни на суму 14 тис. 300 грн. (відео)

10 квітня голова Золочівської райдержадміністрації та представники районного штабу Національного спротиву передали комплекти постільної білизни на суму 14 тис. 300 грн. для 80 наших земляків, що проходять службу у військовій частині Самбірського району. Висловили щиру подяку громадянам Золочівщини, які допомогли коштами учасникам Майдану у місті Києві. Саме із залишків вказаних […]