Мене мама навчила … (відео)

Мене мама навчила
Мене мама навчила

Сучасному поколінню батьків – важко. Вони бачили у власному дитинстві підхід «дітей повинно бути видно, але не чутно», і часто природно переймають ті методи виховання, які застосовували до них. Але як такі методи сприймають діти?

Батьки, пам‘ятайте: ми виховуємо дітей власним прикладом, системою особистих цінностей, звичним тоном спілкування, ставленням до людей, праці, довкілля. Діти ростуть швидко, тож не позбавляймо себе радості спілкування. Це може стати найціннішим нашим спогадом. Щасливого нам батьківства!

Представляємо соціальний ролик “Мене мама навчила …”

Ролі виконували актори театру “Крила”: син – Юрій Романишин, мама – Уляна Романишин, режисер та сценарист – Наталія Гевко, відеооператор – Юрій Даниленко, диктор – Андрій Сидлярук, монтаж – студія “Квест”, ГО “Золочів.нет”, 2022 рік.

Next Post

Вітання для Григорія та Стефанії Івашківих

Святкують золоте весілля Григорій та Стефанія Івашків. Дорогих ювілярів вітають дочка Марія, син Ігор, онуки Володя, Аня, Оксана, Богдан. Сьогодні у нашій родині радісне свято – золоте весілля у мами і тата. Летять літа, мов бистрі води. Не повернути їх назад І нам не віриться сьогодні, Що в парі Ви […]
Вітання