Медицина Золочівського району отримала 8 нових автомобілів

28 березня медицина Золочівського району отримала 8 нових автомобілів Renault Duster. Про це повідомляють у Золочівській центральній районній лікарні.

8 нових автомобілів Renault Duster передадуть в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Вороняки, Б. Камінь, Гологори, Бортків, Новоселище, Поляни, Куровичі і смт. Поморяни для забезпечення зручного, комфортного та швидкого виїзду на огляди пацієнтів, а також для транспортування хворих у спеціалізовані заклади охорони здоров’я Золочівського району.

У лікарні інформують, що новий транспорт надзвичайно полегшить роботу нашим медикам, які сьогодні, в такий нелегкий час, всі сили і можливості прикладають для попередження пандемії COVID-19 в Золочівському районі. Новими автівками будуть користуватися сімейні лікарі, терапевти, педіатри і фельдшери.

Нагадаємо, що для сільських амбулаторій Львівщини передали 159 таких автомобілів.  Вартість 159 автомобілів становить понад 67 млн гривень.

Next Post

Правий погляд: як підготувалася до коронавірусу влада та самоорганізація українців (відео)

Слава Україні! Ви дивитесь “Правий погляд” з Василем Лабайчуком. Сьогоднішня тема нашої розмови – коронавірус. А також, про те, як приготувалася до цього наша влада та про самоорганізацію українців у боротьбі з цим вірусом. Поділіться цим у соцмережах: